Wszystko, co dotyczy naszej pomoc i oslugi polskich klientow zwiazane jest nieodlacznie z naszym barem “HORIZONTE” znajdujacym sie w rejonie PLAYA FAÑABE na ul. C/Valencia Nr 3, Local F-01.

Będziecie tu Państwo mile widzianymi gośćmi, którym zaproponujemy zawsze coś dobrego do zjedzenia, tak z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i wielu dan kuchni hiszpańskiej .Z tej ostatniej zawsze w ofercie posiadamy świeże ryby i bogaty wybór “darów morza”.

Poza tym u nas mozecie Panstwo bez ograniczenia korzystac z bezplatnej Zony Wi-Fi, ogladajac polska telewizje i co wazne glownie dla Panow – wszystkie polskie i zagraniczne program sportowe.
Posiadajac LICENCJE TURYSTYCZNA ( Nº I-0002505.1 ) swiadczymy praktycznie wszystkie uslugi turystyczne lacznie z INFORMACJA TURYSTYCZNA. Prowadzimy OFICJALNA,AUTORYZOWANA sprzedaz biletow na wszystkie atrakcje i wycieczki na terenie Teneryfy I kilku sasiednich wysp archipelago.U nas mozecie Panstwo zamowic,bedac jeszcze w kraju caly pakiet atrakcji I wycieczek, ktore wybierzecie z naszej oferty i rozpoczac swoj aktywny,zorganizowany wypoczynek, od nastepnego dnia po przybyciu na wyspe.Bilety na wszystkie wybrane atrakcje I wycieczki dostarczymy Wam do hotelu – juz w dzien przylotu.Zdajemy sobie sprawe z tego, ze znakomita wiekszosc turystow z Polski przybywa na jednotygodniowy wypoczynek, dlatego bardzo wazne jest bardzo sprawne zaplanowanie calego pobytu, by uniknac straty – dnia przylotu I odlotu. W naszej ofercie, procz wspomnianych wyzej atrakcji I wycieczek, znajdziecie Panstwo rowniez propozycje wynajmu samochodow, motocykli,kwadrocykli,skuterow,rowerow,apartamentow I willi.

 

Od kilkunastu lat działamy na Teneryfie rownież w temacie nieruchomosci.W ostatnim czasie zwielokrotniła się liczba osób, które interesują się zakupem nieruchomosci na wyspie I I organizacja swojej działalności gospodarczej.
Oferujemy Państwu profesjonalny consulting finansowy, inwestycyjny, administracyjny I prawny. Współpracujemy od dawna z wieloma miejscowymi organizacjami i w przypadku Waszego zainteresowania tematem nieruchomosci – znajdziemy ja według Państwa sugestii. Jeśli nosicie się Państwo z zamiarem rozpoczęcia na wyspie jakiejkolwiek formy działalności – pomożemy wybrać optymalny wariant i udzielimy wszelkich, niezbędnych informacji, oraz obsługi prawnej.