Od czego zazwyczaj zaczynamy przygotowania, po podjęciu decyzji i wyborze miejsca spędzenia wakacji – oczywiście od wyboru hotelu i nerwowych poszukiwań biletów lotniczych. Spróbujmy do tego podejść spokojnie i profesjonalnie.

Mozecie Panstwo wykorzystac nasze wyszukiwarki biletow lotniczych i hoteli, co z pewnoscia ułatwi Wam technicznie organizacje wypoczynku na Teneryfie.


Ten ważny moment jest również nieodłącznie związany z doborem hotelu, lub apartamentów, w których będziecie Państwo spędzali wakacje.
Oczywiście każde z biur podroży, będzie Wam sprzedawało te hotele, które są przez nich zakontraktowane i jest to całkowicie naturalne …ale . Najważniejsza rzeczą przy wyborze hotelu, czy apartamentu – jest bardzo dokładna informacja o jego położeniu. Można powiedzieć, ze bardziej ważna niż ta o ilość gwiazdek wybranego hotelu. Oto krótkie wyjaśnienie.

Południe wyspy, czyli centrum turystyczne, ma bardzo wiele rejonów, a te z kolei bardzo się od siebie różnią. Ich walor dla turysty mierzony jest przede wszystkim bliskością wszelkiego rodzaju atrakcji, takich jak parki wodne, porty jachtowe, centra handlowe i oczywiście najpopularniejsze plaże. Z pozoru ciekawa oferta taniego hotelu, może się okazać pełną porażką, gdy po przybyciu okaże się, ze jesteście Państwo zakwaterowani w hotelu znajdującym się w odległości – owszem 200m od oceanu – ale kilkunastu, lub kilkudziesięciu kilometrów od centrum turystycznego, czyli Playa de Las Americas. W takim przypadku jedynym wyjściem pozwalającym w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji kurortu będzie wynajęcie samochodu, lub codzienne dojazdy komunikacja miejska, czyli autobusami. Niestety taki scenariusz zdarza się bardzo często.
Dla uniknięcia tego typu problemów możecie Państwo skorzystać z naszej mapy rejonu południa, na której odszukacie wybrane przez siebie hotele, lub zaproponowane przez nas apartamenty.